Nubia tarafından üretilen, güçlü bir Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye sahip bir telefon, Ağustos ayı sonlarında yapılan kıyaslamalarda gün yüzüne çıktı. Bu, yeni bir Red Magic telefonu olabileceği şüphesini uyandırdı. Red Magic, 9 Pro'nun 23 Kasım'da tanıtılacağını doğruladığından, bu durum artık daha sağlam kanıtlarla destekleniyor.

Markanın duyurusu, oyun odaklı telefonun sadece tasarım, performans, pil ömrü ve ekran özellikleri açısından bir evrim getirmeyeceğini vurgulayan bir sosyal medya gönderisiyle geldi. Teaser'da telefonun bir görüntüsü bulunmuyordu, ancak önceki Red Magic Pro modellerine bakarak, muhtemelen üçlü kamera kurulumu, soğutma fanı ve ekran altı selfie kamerası gibi özelliklere sahip olabilir.

Teknoloji Devlerinin Çalışan Hareketliliği: Apple ve Google Arasındaki İlginç İş Gücü Yönlendirmesi Teknoloji Devlerinin Çalışan Hareketliliği: Apple ve Google Arasındaki İlginç İş Gücü Yönlendirmesi

5sdf4v

Ağustos ayındaki Geekbench listesine göre, Red Magic 9 Pro'nun 12 GB RAM seçeneği olacak. Ancak, daha güçlü seçeneklerin, örneğin 16 GB veya 24 GB gibi, mevcut olması muhtemeldir. Telefon muhtemelen Android 14 işletim sistemiyle kutudan çıkacak, Redmagic OS'nin en son sürümü üzerinde çalışacak ve oyun modunu değiştirmek için yan tarafta bir donanım anahtarı bulunacak.

Her şeyi gelecek haftaki lansmanda öğreneceğiz, ancak etkinlikten önceki günlerde tanıtımlar ve fragmanlar da bizi bekliyor olacak.