Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaşanan acı olayda, aralarında husumet bulunan A.K. adlı şahıs, Beytul Köksal'ı silahla vurarak hayatını kaybetmesine neden oldu. Olay, Çarşamba Havalimanı yolunda meydana geldi. Köksal, seyir halindeyken husumetli olduğu A.K. ile karşılaştı. İkili arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek silahlı kavgaya dönüştü. A.K., yanında bulunan tabancayla Köksal'a ateş etti.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, maalesef Köksal'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Silah seslerini duyan vatandaşlar hemen polise haber verdi. Dikbıyık Jandarma Komutanlığı ve JASAT ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Kaçan A.K. ise daha sonra Gelemen Polis Noktası'nda teslim oldu. Zanlı, Dikbıyık Jandarma Komutanlığı'na götürülerek işlemleri başlatıldı.

Bayram boyunca 29 bin şahıs sorgulandı Bayram boyunca 29 bin şahıs sorgulandı

Bu üzücü olay, ilçede büyük bir şok ve endişe yarattı. Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın titizlikle yürütüldüğünü belirtti. Husumetlerin ve silahlı şiddetin sonuçlarını bir kez daha gösteren bu trajik hadise, toplumda derin bir üzüntü ve endişe uyandırdı.

Editör: Ismail Usta