Ekranların başarılı oyuncusu ve sempatik yüzü Sümeyra Demirel’den ilginç açıklama geldi. Yer aldığı dizi film ve reklam yüzü olduğu markalardaki çalışmalarıyla ve işindeki özeniyle tercih sebebi olan ve takdir toplayan Sümeyra Demirel’in hedefi bir komedi projesinde yer almakmış.

Sümeyra Demirel Mer

Rol aldığı projeler sonrası “Sokağın Çocukları” isimli yapımda canlandırdığı Yasemin karakteriyle önemli bir hayran kitlesine kavuştu. Yolda sevenlerinin Yasemin diye seslenmesine artık alıştığını dile getirirken, dram oynayan oyuncuları seyircinin çabuk kabullendiğini de sözlerine ekledi. Kendisi için canlandırdığı karakter çeşitliliğinin önemli olduğunu, kendisini en rahat böyle geliştirebileceğini de vurguladı.

Tarım Kredi Market’ten Bir Hafta Boyunca Kaçırılmayacak Fırsatlar: İğneden İpliğe İndirim! Tarım Kredi Market’ten Bir Hafta Boyunca Kaçırılmayacak Fırsatlar: İğneden İpliğe İndirim!

 Güzel oyuncu Sümeyra Demirel “Benim oyunculukta iyi senaryo, iyi yapımcı, iyi yönetmen, iyi oyuncu kadrosunda canlandırmayacağım karakter yok inanmadığım işe girmem, en büyük arzum komedi işinde yer almak, ekranlarda olmazsa tiyatroda komedi mutlaka oynayacağım” dedi.