CarrefourSA Kart ile 11 Haziran'da seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava fırsatını kaçırmayın! Saç boyaları, çocuk oyuncakları, aile oyunları ve daha fazlası sizleri bekliyor.

CarrefourSA'dan Muhteşem Fırsat: 1 Alana 1 Bedava!

CarrefourSA, müşterilerini sevindirecek bir kampanya ile karşınızda! CarrefourSA Kart ile 11 Haziran'da seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava fırsatını kaçırmayın. İşte detaylar:

Seçili Ürünlerde 1 Alana 1 Bedava

Saç Boyaları: Yeni bir saç rengi denemek isteyenler için mükemmel bir fırsat! Seçili saç boyalarında 1 alana 1 bedava avantajıyla hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Kız-Erkek Ev Oyuncakları: Çocuklarınız için en eğlenceli oyuncaklar bu kampanyada! Kız ve erkek çocuklar için özel seçilmiş ev oyuncakları ile oyun saatleri daha eğlenceli hale gelecek.

Samsun ve Sinop’ta, IPARD projeleri için 627 milyon lira tutarında başvuru yapıldı Samsun ve Sinop’ta, IPARD projeleri için 627 milyon lira tutarında başvuru yapıldı

Deniz-Havuz Oyuncakları: Yaz aylarının vazgeçilmezi deniz ve havuz oyuncaklarında 1 alana 1 bedava fırsatı ile çocuklarınıza unutulmaz bir tatil yaşatın.

Aile Oyunları: Ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir fırsat! Seçili aile oyunlarında 1 alana 1 bedava kampanyası ile oyun koleksiyonunuzu genişletin.

Yap-Bozlar: Hem eğlenceli hem de zihinsel gelişime katkı sağlayan yap-bozlar da kampanyaya dahil. Seçili yap-bozlarda 1 alana 1 bedava avantajını kaçırmayın.

Yeni Sezon Terlikler: Yazın sıcak günlerinde rahat ve şık terlikler ile adımlarınızı hafifletin. Yeni sezon terliklerde 1 alana 1 bedava fırsatı ile hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

CarrefourSA Kart Sahiplerine Özel

Bu muhteşem kampanya sadece CarrefourSA Kart sahiplerine özel. Eğer henüz CarrefourSA Kart sahibi değilseniz, hemen başvurarak avantajlı alışveriş dünyasına adım atabilirsiniz.

Kaçırmayın!

Bu eşsiz fırsatı kaçırmamak için 11 Haziran'da CarrefourSA mağazalarına uğramayı unutmayın. Seçili ürünlerde geçerli olan 1 alana 1 bedava kampanyası ile hem bütçenizi koruyun hem de sevdiklerinizi mutlu edin.

Editör: Ismail Usta