30 Haziran Pazar Elektrik Kesintileri Samsun'da Neler Getiriyor?

Samsun Elektrik Kesintisi

Havza İlçesi - Çeltek Mahallesi

Kesinti Süresi: Tahmini 7 saat

Etkilenen Yerler: Çeltek Mahallesi ve çevresi

Kesinti Sebebi: 2. Seviye Bakım Onarım Çalışması için 30.06.2024 tarihinde 09:00-16:00 saatleri arasında meydana gelecektir.

Muharrem Orucu Nedir ve Ne Zaman Tutulur? 2024 Muharrem Ayı Takvimi ve Oruç Süresi? Muharrem Orucu Nedir ve Ne Zaman Tutulur? 2024 Muharrem Ayı Takvimi ve Oruç Süresi?

Havza Belediyesi, 30 Haziran Pazar günü Çeltek Mahallesi'nde planlanan elektrik kesintisi ile ilgili olarak vatandaşları önceden bilgilendiriyor. Elektrik Dağıtım Şirketi'nin yapacağı bakım onarım çalışması nedeniyle, belirtilen saatler arasında elektrik kesintisinin yaşanması beklenmektedir.

Alaçam İlçesi - Gökçeboğaz Mahallesi, Göçkün Mahallesi, Toplu Mahallesi

Kesinti Süresi: Tahmini 6 saat

Etkilenen Yerler: Gökçeboğaz Mahallesi, Göçkün Mahallesi, Toplu Mahallesi ve çevresi

Kesinti Sebebi: 30.06.2024 tarihinde 09:00–15:00 saatleri arasında YG/AG hattında yapılacak bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacaktır.

Alaçam Belediyesi, 30 Haziran Pazar günü belirtilen mahallelerde planlanan elektrik kesintisi konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Yapılacak olan YG/AG hattı bakım çalışması süresince, elektrik kesintisinin geçici olarak etkili olması beklenmektedir.

Canik İlçesi - Yeni Mahalle Mahallesi

Kesinti Süresi: Tahmini 8 saat

Etkilenen Yerler: Yeni Mahalle Mahallesi ve çevresi

Kesinti Sebebi: 3. Şahıs çalışması nedeniyle Canik İlçesi Yeni Mahalle Mahallesi'nde kısmi geçici elektrik kesintisi yapılacaktır.

Canik Belediyesi, 30 Haziran Pazar günü Yeni Mahalle Mahallesi'nde planlanan geçici elektrik kesintisi ile ilgili olarak vatandaşları bilgilendirmektedir. 3. Şahıs çalışması süresince, belirtilen saatler arasında kesintiler yaşanabileceği uyarısı yapılmaktadır.

Çarşamba İlçesi - Kirazbucağı Mahallesi, Yeşilırmak Mahallesi

Kesinti Süresi: Tahmini 7 saat

Etkilenen Yerler: Kirazbucağı Mahallesi, Yeşilırmak Mahallesi ve çevresi

Kesinti Sebebi: 30.06.2024 tarihlerinde 05:00-12:00 saatleri arasında Çarşamba İlçesi'nde bakım çalışması yapılacaktır.

Çarşamba Belediyesi, 30 Haziran Pazar günü Kirazbucağı ve Yeşilırmak mahallelerinde planlanan elektrik kesintisi hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Belirtilen saatler arasında yapılacak bakım çalışması nedeniyle, elektrik kesintisinin geçici olarak etkili olması beklenmektedir.

Sonuç olarak, 30 Haziran 2024 Pazar günü Samsun'un farklı ilçelerinde planlanan elektrik kesintileri, belirtilen saat aralıklarında yapılacak bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle gerçekleşecektir. Vatandaşların kesinti süresince gerekli önlemleri alarak mağdur olmamaları önemle tavsiye edilmektedir. Kesintilerle ilgili güncel bilgileri almak için yerel elektrik dağıtım şirketleri ile iletişime geçmek faydalı olacaktır.