DOĞALGAZLI İLÇE SAYISI 10 OLDU

BAYRAMDA TERTEMİZ BİR ÜNYE BAYRAMDA TERTEMİZ BİR ÜNYE

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı dönemindeki başarılı enerji çalışmalarını Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de sürdüren Başkan Güler, Altınordu, Ünye, Fatsa’dan sonra sırasıyla Perşembe ve Gülyalı ilçelerini doğalgaz ile buluşturdu.

DOĞALGAZLI İLÇE SAYISI 10 OLDU

Doğalgazın kırsal ilçelerde de kullanılması için başlattığı çalışmaları hız kesmeden sürdüren Başkan Güler, Aybastı, Korgan, Kumru, Gölköy ve Kabadüz ilçelerini doğalgaz konforu ile buluşturdu. Bu ilçelerde bazı ev ve iş yerlerine doğalgaz akışı sağlanırken diğer meskenlerde çalışmalar hızla sürüyor.

Daha önce sahil bandı ile sınırlı kalan doğalgaz, Başkan Güler’in çabalarıyla 10 ilçede kullanılmaya başlandı. Yapılacak yeni yatırım programları ile ilçe sayısının ilerleyen aylarda daha da artması planlanıyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Doğalgaz konforunun ulaştığı ilçelerdeki vatandaşlar çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Bizim için hayal olan bir çalışmaydı. Yıllardır söyleniyordu. Ancak bir çalışma yoktu. Büyükşehir Belediye Başkanımız seçim öncesi böyle bir vaat vermişti. Sözünü yerine getirdi. İlçemiz adına çok önemli bir çalışma. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.”

Editör: Arda KERSU