ORDU’DA 19 MAYIS ÖNCESİ CADDELER BAYRAKLARLA SÜSLENDİ

Başkan Hilmi Güler’in talimatı ile yapılan çalışma vatandaşlardan ve esnaflardan tam not aldı.

Yerel Tadlar, Uygun Fiyatlar: Gaziantep Hal Fiyatlarıyla Güncel Liste! Yerel Tadlar, Uygun Fiyatlar: Gaziantep Hal Fiyatlarıyla Güncel Liste!

Ordu’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi caddelerde çalışma yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi caddeleri bayraklarla donattı. Bayrak asma çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Hilmi Güler, “Şehrimize en güzel kıyafetlerini giydiriyoruz. 19 Mayıs coşkusu en güzel bir şekilde Ordu'da yaşanacak” açıklamalarına yer verdi.

19 MAYIS COŞKUSU ORDU’DA DOLU DOLU GEÇECEK

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Ordu’da dolu dolu geçecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan etkinlikler kapsamında, 18 Mayıs günü bayraklarla süslenen araçlarla şehir turuyla başlayacak olan etkinlikler akşamında ise Ünlü Sanatçı Tuğçe Kandemir konseri ile taçlandırılacak.

19 Mayıs günü ise 19 Mayıs Bisiklet Maratonu ile başlayacak olan etkinlikler Yamaç Paraşütü Gösterisi, Yoroz Zirve Turu, OBB Şehir Bandosu Yürüyüşü, Atatürk ve Gençlik Söyleşisi, Kurtuluş Sinema Filmi Gösterimi, Kano ve Yelken Gösterisi, Fener Alayı ile Kent Orkestrası Konseri ve Fişek Gösterisi ile son bulacak.

Editör: Arda KERSU