Ramazan Bayramı'nda Hatay'daki taksiciler, vatandaşlara anlamlı bir jest yaptı. Bayram boyunca mezarlıklara gitmek isteyen vatandaşlara ücretsiz ulaşım imkanı sunan taksiciler, bu duyarlı davranışlarıyla takdir topladı.

Hatay Taksi Esnaf Odası Başkanı, bu uygulamanın amacının vatandaşlara kolaylık sağlamak ve bayramın manevi atmosferine katkıda bulunmak olduğunu söyledi. Başkan, "Bayramlarda mezarlık ziyaretleri yoğun oluyor. Biz de bu yoğunlukta vatandaşlarımıza bir nebze olsun yardımcı olmak istedik. Bu nedenle, bayram boyunca mezarlıklara ücretsiz ulaşım imkanı sunma kararı aldık." dedi.

Adana'da Kurbanlık Fiyatları Açıklandı: Küçükbaşın Kilogram Fiyatı 270 TL! Adana'da Kurbanlık Fiyatları Açıklandı: Küçükbaşın Kilogram Fiyatı 270 TL!

Uygulamadan memnun kalan vatandaşlar da taksicilere teşekkür etti. Bir vatandaş, "Bu çok güzel bir jest. Taksicilere bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Hatay'daki taksicilerin bu duyarlı davranışı, bayramın manevi atmosferine katkıda bulundu ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Editör: Ismail Usta