Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te geleneği sürdürüyor, çocuklarımızı hediyelerle buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Haydi Güle Oynaya Camiye Gel” projesiyle çocukları ve gençleri yaz tatili döneminde camilerin manevi atmosferiyle buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti. Proje başvuruları, 05.06.2024-25.06.2024 tarihleri arasında, camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden alınacak.

Hedef Güçlü Nesiller

BAŞKAN GÜLER’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI BAŞKAN GÜLER’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Milli duyguları kuvvetli, kültürel değerlerin bilincine sahip olarak yetiştirdikleri nesillerin, manevi yönden de güçlü olmalarına önem verdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te geleneği sürdürüyor, çocuklarımızı hediyelerle buluşturmaya devam ediyoruz. Haydi Güle Oynaya Camiye Gel projemizle, çocuklarımızın ve gençlerimizin yaz tatili dönemini verimli bir şekilde geçirmelerine katkılar sağlarken, hediyelerimizle onların mutluluğuna ortak olacağız. Projemiz vesilesiyle nesillerimizin emek ve başarı gibi kavramları, zihinlerinde daha olgun bir hale getirmelerini sağlamış olacağız” dedi.

Hediye Yağmuru

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerin başvurularının kabul edildiği projede, kırtasiye seti, taşınabilir oyun konsolu, video oyun konsolu, akıllı saat, bisiklet, kulak üstü bluetooth kulaklık ödülleri verilecek. “Haydi Güle Oynaya Camiye Gel” projesi hakkında detaylı bilgi ve katılım şartlarına, camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden ulaşılabilecek.

Editör: Arda KERSU