Çiçek, “Karpuz kabuğu denize düşmeden yüzmem diyenler arasında yer almıyorum. Sporcu olduğum için son derece dayanıklıyım.

Nevide Çiçek (2)

Uluslararası bir güzellik yarışmasında taç taktım ama bu beni narin bir podyum bebeği yapmaz. Konforu seven, rahata düşkün bir yapım yok” şeklinde konuştu.

Güzeltepe Doğu Gençlik ve Spor’da futbola başlayan ve Selçuk Belevi Gençlerbirliği Spor’un ardından Bitexen 1207 Antalyaspor Kadın Futbol Kulübüne transfer olan Çiçek, Lübnan’da gerçekleştirilen Miss Tourism University yarışmasında 4. olarak “Miss Best Body” tacını takmasıyla sosyal medyada fenomen haline geldi. Rekor sayıda takipçisi olan Çiçek, “Yeni hedefim iyi bir oyuncu olmak.

Migros’ta Mayıs Sonu İndirim Şöleni: Ayçiçek Yağı, Kahve ve Bulaşık Deterjanlarında %25 İndirim! Migros’ta Mayıs Sonu İndirim Şöleni: Ayçiçek Yağı, Kahve ve Bulaşık Deterjanlarında %25 İndirim!

Nevide Çiçek (10)

Kendimi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyorum” dedi. Adı Mehmet Ali Erbil ile anılan Çiçek, “Bu tür magazin haberlerine konu olmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

Nevide Çiçek (12)

Editör: Ismail Usta