O dönem hücreye atıldığını ifade eden Hilton "Koridorlarda sürüklendim, çırılçıplak soyuldum" şeklinde konuştu. Amerikalı ünlü model Paris Hilton, 16 yaşındayken kaldığı yatılı tedavi merkezinde kendisine zorla ilaç verildiğini ve personel tarafından cinsel istismara uğradığını anlattı.

Paris Hilton Istismara Ugradim Ciplak Sekilde Suruklendim-1

Şef Mehmet Yalçınkaya, parmaklarını neden kaybettiğini ilk kez anlattı Şef Mehmet Yalçınkaya, parmaklarını neden kaybettiğini ilk kez anlattı

ZORLA İLAÇ VERİLDİ 
The Hill gazetesinin bir haberine göre Hilton, Temsilciler Meclisinde gerçekleşen "Çocuk Refahının Güçlendirilmesi ve Amerika'nın Çocuklarının Korunması" konulu oturumda itiraflarda bulundu. Hilton, çocukların ve gençlerin yatılı tedavi merkezlerine yerleştirilmesinin yol açtığı zararı kişisel deneyimlerinden bildiğini ifade ederek 16 yaşındayken evdeki yatağından gece yarısı nasıl "koparıldığını" ve bu tür merkezlerin birine nasıl nakledildiğini bir bir anlattı. Bu döneme ilişkin Hilton, "Zorla ilaç verildi ve personel tarafından cinsel istismara uğradım. Şiddetli baskı gördüm ve koridorlarda sürüklendim, çırılçıplak soyuldum ve hücre hapsine atıldım" ifadelerini kullandı.

Paris Hilton Istismara Ugradim Ciplak Sekilde Suruklendim-2

ÇOCUKLARIN SESİ OLMAK İÇİN BURADAYIM

Paris Hilton, bu süreçte ailesinin de manipüle edilerek kandırıldığını söyleyerek "Şu anda sesi olmayan çocukların sesi olmak için buradayım, bu komite onları korumak için iki partili çözümleri ileriye taşıma sorumluluğuna sahip." dedi. Koruyucu aileye verilen çocukların "çocuk hapishanesi" gibi soğuk tesislerde büyümelerine izin verilmemesi gerektiğini önemle vurgulayan Paris Hilton, bu çocukların maruz kaldıkları muamelenin suç teşkil ettiğini belirtti. Hilton, çocukların güvenli aile merkezlerinde büyümeyi hak ettiğini söyleyerek "Eğer sistem içerisindeki bir çocuksanız sözlerimi duyun; Seni görüyorum, sana inanıyorum, neler yaşadığını biliyorum ve senden vazgeçmiyorum. Siz önemlisiniz, geleceğiniz önemli, güvende olmak ve desteklenmek için her fırsatı hak ediyorsunuz" şeklinde konuştu.