YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

Selamet ATLI

FELAKET TELLALLARINA TAKILMAYALIM...

Samsunspor birinci etap kampının ardından iki karşılaşma yaptı.

Oynadığı rakiplerinden birisi 3. Lig temsilcisi 24 Erzincanspor, diğeri Süper Lig temsilcisi Trabzonspor. Sonuçlarına bakıldığında iki maçı da kaybeden 2. Lig takımı bir Samsunspor.

Bu lige düştükten sonra, başta ümit veren İsmail Uyanık başkanlığında güçlü bir yönetim oluşturuldu.
Transfer için neredeyse kesenin ağzı açıldı çünkü daha sonra Samsunspor'un keşkelere ayıracak zamanı olmayacak.
Şuana kadar yapılan transferlerle oluşan kadroya iyi birde santrafor alınacağını düşünürsek, değil bu lig, TFF 1. Liginde de kafaya oynayacak zımba gibi bir takım ortaya çıkar, amaçta bu zaten. Şampiyon olmamız durumunda kadro korunup sadece eksik bölgelere takviye yapılacak.
Mağlubiyetlere takılmayalım...
Bu takımın zamana ihtiyacı var önümüzde de bir aylık zaman zarfı var. Alınan kaliteli isimlerin uyum süreci için bu zaman oldukça uzun bir süreç. Erzurum kampının ikinci etabı daha verimli geçecek inancındayım.
Canlı olarak izlediğim hazır bir Trabzonspor karşısında, özellikle ilk yarı dirençli Samsunspor vardı sahada. Yeni kurulan ve yüklemenin haricinde hız çalışması bile uygulanmamış takımın 60. dakikadan sonra dökülüyor görüntüsü vereceğini arkadaşlarımla paylaşmıştım öylede oldu.
Felaket tellallığı yapanlara takılmayalım.
Önümüz aydınlık, hazırlanmış takımla lig başladığında bunu daha iyi anlayacağız...

ELEŞTİRİNİN ÖNÜNE GEÇEN SKORBAKKAL DEĞİL DÜNYA MARKASI...TARAFTARA ÇİLE ÇEKTİRİLMESİNFELAKET TELLALLARINA TAKILMAYALIM...BİR SAMSUNSPOR GELDİ GEÇTİ...TAKILI KALMAYALIM...BOĞULMAK İSTEMİYORSAK...ENDİŞEMİZ YOK DEĞİL..!YÖNETİLEBİLİR DEDİKLERİ YERDE, YAŞANACAK HAL KALMAMIŞ...DÜŞÜĞÜMÜZÜ UNUTTURAN SEVİNÇYazarın Tüm Yazıları